آتش سوزی در کارخانه کاغذسازی زنجان بعد از پنج ساعت مهار شد

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از مهر،

مجید امیرفضلی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه از ساعت ۱۴ امروز آتش‌سوزی در یکی از انبارهای مجتمع کاغذسازی راشاکاسپین ایرانیان آغاز شد و بلافاصله شدت گرفت، گفت: با وجود حضور نیروهای آتش‌نشانی و نیروهای مدیریت بحران، آتش شدت گرفته و رفته رفته مهار آن سخت‌تر شد.

وی افزود: در ادامه اطفای حریق علاوه بر نیروهای آتش‌نشانی لودرهای سپاه و سازمان عمران شهرداری هم به محل اعزام شدند و در نهایت پس از گذشت بیش از ۵ ساعت آتش اطفا شد و در حال حاضر نیروهای آتش‌نشانی در حال لکه‌گیری در محل هستند.

حضور موفق آتش نشانی در یوم العباس

امیرفضلی با بیان اینکه عامل انسانی عامل آتش سوزی گسترده در کارخانه کاغذسازی زنجان بود، گفت: امروز آتش نشانی زنجان به لطف ائمه (ع) همزمان با مراسم بزرگ هشتم محرم (یوم العباس) توانست حادثه آتس سوزی را هم مهار کند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: ۱۵ دستگاه ماشین‌آلات از آتش‌نشانی زنجان، سپاه، شرکت خطوط لوله، آتش‌نشانی فرودگاه، سازمان عمران شهرداری، راشا کاسپین و راه‌آهن در محل حضور پیدا کردند.

امیر فضلی با بیان اینکه از ۲۲ تیم آتش نشانی که برای مراسم یوم العباس آماده باش بودند، یک تیم برای مهار آتس شوزی به محل کارخانه اعزام شد، افزود: با توجه به اینکه انبار ضایعات دچار آتش سوزی شده بود، مهار آن خیلی سخت انجام شد، ولی در نهایت با همدلی و همراهی همه مجموعه‌ها موفق به این کار شدیم.

آتش سوزی در کارخانه کاغذسازی زنجان بعد از پنج ساعت مهار شد

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا