آغاز بارش‌های پاییزی در زنجان/ بارش برف در محورهای مواصلاتی + جزئیات

به گزارش راهنمای جامع زنجان به نقل از تسنیم، روز گذشته بود که هواشناسی استان زنجان در اطلاعیه‌ای هشدار سطح نارنجی را صادر کرد‌. در این اطلاعیه هشدار داده شده بود که محورهای مواصلاتی استان طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه برفی و بارانی خواهد شد. حتی هشدار بخبندان صبحگاهی هم پیش‌بینی شده بود.

در همین راستا پیش از ظهر امروز طبق اعلام هواشناسی، بارش باران و برف در مناطق مختلف استان آغاز شد و همچنان این بارندگی‌ها ادامه دارد‌. پلیس راه هم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که شهروندان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و حتما در صورت لزوم سفر تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان هم در اطلاعیه‌ای وضعیت جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان زنجان را اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه بارش برف در محورهای: دندی – تخت سلیمان و همینطور بارش باران در آزادراه و ترانزیت زنجان – قزوین، آزادراه زنجان – تبریز، ترانزیت زنجان – میانه، زنجان – بیجار، زنجان – طارم، زنجان – تهم – چورزق، سلطانیه – خدابنده – همدان، نیک‌پی – ماهنشان، ابهر – خدابنده، زنجان – ارمغانخانه در حال انجام است.

همچنین مرکز مدیریت راه‌های استان در ادامه اطلاعیه از شهروندان زنجانی درخواست کرد از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و در صورت لزوم سفر حتماً تجهیزات زمستانی اعم از زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/.

راهنمای جامع استان زنجان

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا