اعزام هیات تجاری به نمایشگاه فناوری جیتکس (Gitex Global ) 2023 دبی به همت اتاق بازرگانی زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس،توسعه لبه های اقتصادی مولد بخش خصوصی در صنایع مختلف، بویژه حوزه فناوری اطلاعات، مستلزم معرفی ظرفیت‌ها و همچنین آشنایی با آخرین دستاوردهای جوامع مختلف در بازارهای جهانی است.

صمد یوسفی اصل اذعان داشت: این نکته مهم را نباید فراموش کنیم که فناوری با همه پیچیدگی‌هایش به دنبال آسان کردن انجام کار است. بنابراین آموختن و درک زبان این نوآوری‌ها برای حفظ محیط زیست، ارتقای ویژگی‌های زندگی فردی و اجتماعی و توسعه فضای کسب و کار امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.

وی تاکید کرد: ویژگی های بالقوه استان زنجان در حوزه IT و الکترونیک بر کسی پوشیده نیست اما برای تحقق هدف تبدیل این خطه به قطب IT و الکترونیک، نیازمند ایده‌پردازی، الگوبرداری، همفکری و تولید برنامه‌های مشترک و هدفمند است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان در همین راستا ادامه داد اتاق بازرگانی زنجان با اتکا به وظایف ذاتی و همچنین فراهم ساختن زمینه‌های مناسب برای توسعه در حوزه تکنولوژی و فناوری استان، تلاش میکند با اعزام هیات تجاری، در بزرگترین نمایشگاه تکنولوژی جهان که سالانه در کشور امارات متحده عربی برگزار میشود حضوری قوی و مفید داشته باشد.

یوسفی اصل، حضور فعال و موثر بخش خصوصی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی را بسیار سودمند دانست و خاطر نشان کرد: نمایشگاه جیتکس(Gitex Global ) 2023 دبی بزرگترین رویداد منطقه در حوزه پایداری نوآوری فناوری، خدمات و استراتژی‌های ESG است.

وی این نمایشگاه، که ۲۴ لغایت ۲۸ مهر ۱۴۰۲ با عنوان “پیشبرد اهداف کربن‌زدایی با کمک دیجیتالی‌سازی” برگزار خواهد شد را دروازه ورود به جهان ملموس فناوری توصیف کرد و افزود :با دیدن خلاقیت‌های شرکت‌های بزرگ فناوری، ذهن خود را برای رفع چالش های محلی و جهانی پرورش میدهیم و می‌آموزیم چگونه ویژگی‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان در پایان، ضمن تاکید بر اینکه برنامه اعزام هیات تجاری اتاق بازرگانی زنجان به نمایشگاه جیتکس(Gitex Global) 2023 دبی با همکاری سازمان نصر و شرکت‌های فن‌آور برگزار می‌شود، به دیگر ویژگی‌های مهم این نمایشگاه از جمله بهره‌مندی از بزرگ‌ترین فرصت‌های موجود در حوزه اقلیمی، نمایش بهترین نوآوری‌ و فناوری‌ها برای اقدامات اقلیمی، فرصت جهانی سرمایه‌گذاری فناوری سبز، آینده‌ای دیجیتالی و پایدار پیش‌روی کسب و کارها اشاره کرد.

راهنمای جامع استان زنجان

منبع: فاونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا