افزایش ۵۰ درصدی داوطلبان هلال احمر زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فارس،


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از افزایش ۵۰ درصدی جذب داوطلبان در هلال احمر طی ۱۰ ماه گذشته از سال‌جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال‌گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سید قاسم موسوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان داوطلبان از تشکیلات وابسته به جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ به شمار می‌رود که به منظور احیا و تحقق اصل خدمات داوطلبانه با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر از طریق سازماندهی و بهره‌گیری از توان و مساعدت افراد و اقشار توانمند تشکیل شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان افزود: سازمان داوطلبان نسبت به سازماندهی و بکارگیری داوطلبانه افراد علاقه‌مند به فعالیت‌های عام‌المنفعه و بشردوستانه اقدام و در واقع از توانمندی و ظرفیت‌های مالی، معنوی، مشاوره‌ای، پزشکی، علمی، اقتصادی، اجتماعی آنها برای رفع نیاز هموطنان نیازمند استفاده می‌کند.
وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۰ هزار و ۹۲۲ داوطلب خانم و آقا با هلال احمر استان همکاری دارند، تصریح کرد: این تعداد بدون دریافت حق‌الزحمه به صورت افتخاری با توجه به توان و تخصص خود در بخش‌های مختلف با هلال احمر استان زنجان همکاری و تعامل دارند.
موسوی با بیان اینکه در ۱۰ ماه سال گذشته ۵۱۲ نفر عضو داوطلب هلال احمر شده بودند، خاطرنشان کرد: این تعداد در این مدت از سال‌جاری به ۹۳۲ نفر افزایش یافته است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: همه هم‌استانی‌های بالای ۳۵ سال و علاقه‌مندان به فعالیت‌های داوطلبانه در جمعیت هلال احمر استان، می‌توانند عضو افتخاری این مجموعه شوند.
موسوی تاکید کرد: علاقه‌مندان به عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر شهرستان‌های زنجان، ابهر، خرم‌دره، خدابنده، ایجرود، ماهنشان و طارم می‌توانند با مراجعه به واحد داوطلبان ثبت نام خود را برای فعالیت در خدمات بشردوستانه و عام‌المنفعه قطعی کنند.

پایان پیام/۷۳۰۰۴


راهنمای جامع استان زنجان

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا