برپایی نمایشگاه مشاغل خرد و خانگی با مشارکت کمیته امداد زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فاونا،روح‌اله صالحی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مشاغل خرد و خانگی در محل نمایشگاه‌های بین‎المللی کاسپین زنجان اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف توسعه تولید داخلی، ارتقای جایگاه بانوان در اقتصاد خانواده و افزایش روحیه خودباوری و ارتقای کیفیت تولیدات و توانمندسازی سرپرستان خانوار برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه از تاریخ هشتم تا دوازدهم خردادماه برگزار خواهد شد، اضافه کرد: این نمایشگاه با همکاری کمیته امداد، استانداری، اتاق تعاون استان و نمایشگاه کاسپین برگزار می‎شود.

صالحی با اشاره به برپایی ۲۸ غرفه با حضور مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد افزود: غرفه داران این نمایشگاه مجریان طرح‌های اشتغال زن سرپرست خانوار هستند که در راستای توزیع بازار فروش محصولات تولیدی آنها این نمایشگاه برگزار شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با توجه به اینکه در دولت سیزدهم ارتقا و توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و خارج کردن آنها از چرخه حمایتی از اهمیت زیادی برخوردار است، برگزاری نمایشگاه های مشاغل خانگی می تواند تاثیر به سزایی در معرفی توانمندی های فعالان این حوزه داشته باشد و موجب بازاریابی و افزایش فروش محصولات آنها شود.

راهنمای جامع استان زنجان

منبع: فاونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا