بزرگترین پارک غرب کشور در زنجان افتتاح می‌شود/ اقدام اتحادیه اروپا نشان دهنده اهمیت سپاه است

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فارس،


شهردار زنجان با توضیح اینکه ظرف یکسال آینده شاهد افتتاح بزرگترین پارک غرب کشور در زنجان خواهیم بود، گفت: این پروژه در مساحت ۶.۵ هکتار در حال احداث است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، علیرضا فیروزفر ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر زنجان با محکوم کردن قرار دادن سپاه در لیست تروریستی توسط اتحادیه اروپا، عنوان کرد: این موضوع بیش از همه چیز نشان دهنده اهمیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای نظام مقدی جمهوری اسلامی است و دشمنان با این کار خود بار دیگر اهمیت این نهاد را به جهانیان یادآور شدند.

شهردار زنجان با بیان اینکه تنها دوره‌ای که در آن در حوزه پسماند اقدامی انجام گرفته همین دوره است، اظهار کرد: به صراحت می‌گویم که تا به امروز در شهر زنجان هیچ کاری در حوزه پسماند صورت نگرفته است.
وی با بیان اینکه در این دوره کوتاه هم در حوزه تفکیک از مبدا برنامه داشتیم و هم برای تفکیک در مقصد، ادامه داد: برای طی مراحل قانونی و لازم تفکیک در مقصد، شهرداری کم‌ ندارد و امروز باز شاهد عنایات کمیته تطبیق خواهیم بود.
شهردار زنجان با بیان اینکه در حوزه تفکیک از مبدا نیز شرکت‌های دارای صلاحیت باید اعلام آمادگی کنند تا در کمیته توان‌سنجی مورد ارزیابی قرار گیرند که این موضوع نیز انجام شده است، تصریح کرد: در کشور تعداد شرکت‌هایی که دارای صلاحیت هستند محدود است و تنها ۴ شرکت داداری صلاحیت هستند که یکی از آنها برای شهر زنجان اعلام آمادگی کرده است.
وی با بیان اینکه با توجه به همین موضوع کمیته توان‌سنجی برگزار شده است، ادامه داد: در سازمان پسماند نیز کارهای خوبی صورت گرفته است که در ایام‌الله‌دهه فجر شاهد رونمایی از برخی از این اقدامات خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه کارهای شهرداری به گونه‌ای است که بلافاصله در شهر دیده می‌شود، تاکید کرد: اگر سال گذشته را با امسال مقایسه کنیم خواهیم دید که در حوزه حیوانات بلاصاحب یک اتفاق شگرف روی داده است.
شهردار زنجان با توضیح اینکه طی بازدیدها ۹۰ درصد این مشکل در شهر زنجان مرتفع شده است، متذکر شد: این موضوع از مطالبات جدی شهروندان زنجانی بوده است.

وی با بیان اینکه یکسال است اعضای شورای شهر با ترکیبی که داشتند کمک کردند شهرداری خبرهای خوبی به مردم بدهد، افزود: به جای امید آفرینی که از تاکیدات مقام معظم رهبری است نباید گزارش‌های خلاف واقع به مردم داده شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه نباید کام مردم تلخ شود، اضافه کرد: خبر خوش ما به مردم این است که در ایام‌الله دهه فجر پک بسیار بزرگی از اقدامات هوشمندسازی را که یک مطالبه در شهر زنجان بود خدمت مردم ارائه خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه در ۱۴ بهمن ماه با یک جشن بزرگ مردمی در فاز جنوبی سبزه‌میدان افتتاح می‌شود، یادآور شد: به زودی گذر گردشگری ملت زنجان با یک‌نما و فضای ویژه در خدمت مردمی خواهد بود که از ما مطالبه فضاهای تفرجگاهی و تفریحی را دارند.

فیروزفر با توضیح اینکه ظرف یکسال آینده شاهد افتتاح بزرگترین پارک غرب کشور در زنجان خواهیم بود، تاکید کرد: این پروژه در مساحت ۶.۵ هکتار در حال احداث است همچنین تا قبل از پایان ستل نیز شاهد افتتاح گذر اجتماعی اشراق که یک معبر منحصر به فرد است خواهیم بود.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵


راهنمای جامع استان زنجان

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا