تخریب ۹ باغ ویلای اعیانی غیرمجاز در منطقه ۱۸

شهردار منطقه ۱۸ تهران از آزادسازی بیش از ۲۳ هزار متر مربع از ابنیه‌های اعیانی غیرمجاز واقع در اراضی زراعی با تخریب ۹ باغ ویلا خبر داد.

به گزارش راهنمای جامع زنجان به نقل از مشرق، محمدجواد خسروی از آزادسازی بیش از ۲۳ هزار متر مربع از ابنیه‌های اعیانی غیرمجاز واقع در اراضی زراعی با تخریب ویلاهای غیرمجاز خبر داد و گفت: بنا بر رصدهای هوایی از اراضی زراعی بخش حریم با کواد کوپتر و در پی هنجار شکنی برخی افراد فرصت طلب در سنوات گذشته برای احداث مستحدثات و ابنیه‌ های اعیانی در این فضاها، بلافاصله اقدامات قضائی و حقوقی در مراجع ذی ربط صورت و مجوز تخریب این امکان اخذ شد.

شهردار منطقه ۱۸ تهران خاطرنشان کرد: پس از اخذ مجوزات لازم و هماهنگی با مراجع قضائی، انتظامی و جهاد کشاورزی، با تجهیزات کامل به اراضی واقع در شهرک‌های شمس آباد و فیروز بهرام اعزام و مساحتی نزدیک به ۲۳ هزار و ۳۰۰ متر مربع از ابنیه های اعیانی غیر مجاز را تخریب کردند.

وی تصریح کرد: طی این اقدام شجاعانه و بر مبنای ضوابط شهرسازی، تعداد ۹ باغ ویلا، چهار مورد دیوار کشی، سه مورد استخر و دو مورد محوطه سازی و سکو با بسیج تمامی عوامل دخیل تخریب شدند.

خسروی در پایان سخنان خویش تأکید کرد: مدیریت شهری در بخش حریم با هیچ احدی چه در جایگاه حقیقی و چه در جایگاه حقوقی مماشات نداشته و همواره بر حفظ ماهیت اراضی زراعی و فضای سبز به‌عنوان تنفس‌گاه پایتخت اصرار دارد.

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : مشرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا