تخصیص وام کم بهره به دهیاری‌های زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس ،وجیه الله بیگدلی با بیان اینکه ۹۶۰ میلیارد ریال از این مبلغ برای ۴۷ دهیاری استان زنجان طی سال جاری تصویب شده است، اظهار داشت : از محل پرداخت این وام ۱۹ دهیاری ماشین آلات سنگین، بیل بکهو، تراکتور و نیسان خریداری کرده و ۲۸ دهیاری در حال تکمیل مراحل خرید می باشند.

وی افزود: مبلغ ۶۲۰ میلیارد ریال از این وام نیز برای ۱۷ دهیاری استان زنجان مصوب شده است که در حال تشکیل پرونده بانکی می باشند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری زنجان ادامه داد: این اقدام گامی مهم در جهت خودکفایی و ایجاد درآمدزایی برای دهیاری ها و ارتقای سطح خدمات رسانی آنها به روستاییان است.

بیگدلی اظهار کرد: رشد اعتبارات و تجهیز دهیاری ها به ماشین آلات باعث شد حجم عملیات عمران روستایی در استان به طور قابل توجهی بالا برود و مناطق روستایی استان از این نظر تبدیل به کارگاه عمرانی شود.

وی با بیان اینکه با تاسیس دهیاری در ۵۲ روستای جدید، تعداد دهیاری‌های استان به ۷۰۹ مورد رسیده است، گفت همچنین ۶۲۵ دهیاری در استان ارتقای درجه پیدا کردند که این موضوع در تخصیص اعتبار و ماشین آلات به دهیاری ها بسیار مهم است.

راهنمای جامع استان زنجان

منبع: فاونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا