جمع‌آوری ۱۰ میلیارد تومان در جشن عاطفه‌های زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فارس،


مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده در قالب جشن عاطفه‌ها به ۱۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، روح‌الله صالحی، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اجرای جشن عاطفه‌ها از اول شهریور آغاز و تا ۱۵ مهرماه در استان ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده در قالب جشن عاطفه‌ها به ۱۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در فضای مجازی و از طریق مراکز نیکوکاری اجرا شد، اضافه کرد: در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها، ۲ هزار و ۵۶۷ پایگاه دایر و در مدارس نیز یک هزار و ۸۰۰ آموزشگاه میزبان این جشن بودند.

وی گفت: این جشن با همکاری بسیج مستضعفین، آموزش و پرورش و مراکز نیکوکاری، صدا و سیما در حال اجراست و هدف از آن حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه به ویژه دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد، توسعه، ترویج و تقویت فرهنگ احسان و نیکوکاری و بسط و تعمیق مسوولیت‌های اجتماعی است.

صالحی با دعوت از خیرین برای حضور در این جشن تصریح کرد: خیرین می‌توانند از طریق شماره‌گیری #۰۲۴*۸۸۷۷* و شماره تماس نیکوکاری ۳۳۱۱۶ یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت مجازی ۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ ۶۰ در تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان مستعد نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان مشارکت کنند.
پایان پیام/۷۳۰۲۱/س


راهنمای جامع استان زنجان

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا