خلاقیت کویتی‌ها در محکومیت رژیم صهیونیستی در فوتبال +عکس

تماشاگران فوتبال کویت به دنبال اقدامی بشردوستانه در بازی فلسطین با استرالیا هستند تا حمایت خود را از مردم غزه اعلام کنند.

به گزارش راهنمای جامع زنجان به نقل از مشرق، تیم ملی فوتبال فلسطین امروز(سه شنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در کویت در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ میزبان استرالیا است.

در همین رابطه شبکه «الجزیره» قطر از تدارک بزرگ کویتی ها برای میزبانی از فلسطینی ها خبر داد که به دنبال نشان دادن جنایت های رژیم اشغالگر در غزه هستند.

طبق اعلام این رسانه قرار است هواداران فوتبال کویت در حمایت از مردم فلسطین با چفیه های این کشور به ورزشگاه بیایند. برنامه کویتی ها در حمایت از مردم غزه به اینجا محدود نمی شود.

خلاقیت کویتی‌ها در محکومیت رژیم صهیونیستی در فوتبال +عکس

بلکه تماشاگران کویتی می خواهند در دقیقه ۷ بازی به نشانه شروع جنگ غزه با رژیم صهیونیستی معروف به عملیات «طوفان الاقصی» پرچم های فلسطین را به اهتزار درآورند.

هواداران کویتی در دقیقه ۱۳ بازی می خواهند به نشانه اعتراض به رژیم صهیونیسیتی و کشتار بیش از ۱۳ هزار نفر از مردم فلسطین به زمین بازی پشت کنند و در دقیقه ۷۵ بازی هم تماشاگران به نشانه ۷۵ سال اشغالگری صهیونیست ها دست خود را بالا ببرند و دست به دست هم بدهند.

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : مشرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا