خودرو‌های توقیفی و رسوبی در زنجان تعیین تکلیف شود

به گزارش راهنمای جامع زنجان به نقل از تسنیم ، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت‌الاسلام علی فرجی، رئیس‌کل دادگستری زنجان  برحق به همراه دادستان مرکز استان و رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان، امروز با حضور سرزده در انبار و پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر زنجان از خودرو‌های رسوبی در این پارکینگ بازدید و اسناد مدارک خودروها را مورد بررسی قرار داد.

حجت‌الاسلام فرجی برحق رئیس‌کل دادگستری استان زنجان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: بنا به دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر اینکه وضعیت همه پارکینگ‌های محل نگهداری وسایل نقلیه توقیفی باید بررسی شود و همچنین در راستای پیگیری حقوق عامه و نظارت بر نگهداری اموال متعلق به بیت‌المال این موضوع به طور مستمر رصد و در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: تلاش شود در تعیین تکلیف خودروها و فروش مزایده آن‌ها تسریع شود و ثانیاً خودروهایی که در فضای باز بدون پوشش قرار دارند تدبیری شود که در معرض تضییع قرار نگیرند.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه فهرستی از همه پارکینگ‌ها و خودروهایی که در آنجا وجود دارد استخراج و گزارش شود، مطرح کرد: پارکینگ‌های خودرویی و تعیین تکلیف خودرو‌های رسوبی که بعضاً به جهت چندین دستور قضایی در پرونده مختلف از سوی حوزه‌های قضایی مختلف توقیف هستند، سامان‌دهی فوری شود.

انتهای پیام/

راهنمای جامع استان زنجان

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا