خیرین بستر رشد و آموزش را فراهم می‌کنند

راهنمای جامع استان زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از ایسنا،

علی اسماعیلی صبح امروز (۲ آذرماه) در بیست‌وچهارمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان زنجان، اظهار کرد: دانش‌آموزانی که در محروم‌ترین و دورترین نقاط استان مشغول به تحصیل در مدارس خیرساز هستند در قلب خود دعای خیر دارند.

وی افزود: خیرین در آموزش‌وپرورش در فرایند تعلیم و تربیت نقش موثری دارند. با توجه به وضعیت و اقتضائات موجود، مسائل اقتصادی و مهاجرتی و … می‌طلبد که خیرین‌ همچون گذشته در کنار آموزش‌وپرورش باشند.

این مسئول با اشاره به سبقه خیرین در استان زنجان، ادامه داد: خیرین بستر رشد و آموزش در جامعه را فراهم می‌کنند. امروزه با توجه به مباحث اجتماعی، زادوولدها، مهاجرت و … بسیاری از نیازهای ما در مراکز تجمعی مردمی هستند.  انبوه‌سازی که در شهرها اتفاق افتاده و مهاجرت‌هایی که برای اشغال و تحصیل اتفاق افتاده می‌طلبد خیرین بیش از پیش یاری‌گر آموزش‌وپرورش باشند.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان در ادامه گفت: خیرین مدرسه‌ساز یکی از بال‌های توانمند دولت در تجهیز و مدارس و مجموعه‌های پرورشی و … همکار و همیار آموزش‌وپرورش است.

حمیدرضا اسلامی با بیان اینکه در سال ۹۸، ۱۹ پروژه با تعهد ۷ و نیم میلیارد تومان داشتیم، عنوان کرد: در سال ۹۹، ۲۱ پروژه با تعهد ۱۹ میلیارد تومان، سال ۱۴۰۰، ۲۶ پروژه با تعهد ۳۹ میلیارد تومان را شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۱ تاکنون ۲۶ پروژه دیگر با تعهد ۶۴ میلیارد تومان داشته‌ایم که نسبت به سال ۹۸ بیش از ۸۵۰ درصد پیشرفت در ساخت‌وساز را نظاره‌گر بودیم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه علی‌رغم تورم و مشکلات موجود، سال به سال در این مسیر رشد داشته‌ایم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا