راه‌اندازی مرکز نیکوکاری نفس در زنجان

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، روح‌اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران استان ضمن تبریک سالروز فرا رسیدن آزادسازی خرمشهر گفت: اقتدار و ایستادگی امروز کشور مرهون خون شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع امنیت است.
صالحی با تأکید بر تکریم خانواده شهدا افزود: دیدار با خانواده شهدا باید به صورت مستمر انجام صورت گیرد.
وی با بیان اینکه تلاش در حوزه جوانی جمعیت در واقع تلاش برای آینده کشور است، گفت: برای پیشبرد بهتر فعالیت‌‎ها می‌توانیم هیأت اندیشه‌ورز تشکیل دهیم تا کارها با انسجام بیشتری انجام شود.
صالحی با تأکید بر ترویج فرهنگ پویش به اضافه یک در بین کارکنان و جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان افزود: امیدواریم با اجرای این پویش گامی مثبت در جوانی جمعیت برداشته شود.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان همچنین از راه‌اندازی مرکز نیکوکاری نفس با همکاری علوم پزشکی خبر داد و گفت: در راستای کمک به افزایش جوانی جمعیت، مرکز نیکوکاری نفس با همکاری دانشگاه علوم‌پزشکی و بسیج جامعه پزشکی به منظور افزایش مداخلات مردمی در موضوع جوانی جمعیت راه‌اندازی شد.
وی در پایان به برنامه‌های پیش روی کمیته امداد اشاره کرد و افزود: با توجه به نزدیکی به ایام حج انتظار داریم حوزه مشارکت های مردمی از ظرفیت حجاج در زمینه‌ بهره‌مندی جامعه هدف استفاده کند. انتهای پیام/

راه‌اندازی مرکز نیکوکاری نفس در زنجان

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : پورتال زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا