رفع مسائل زندانیان زنجانی با بررسی وضعیت پرونده توسط قضات

راهنمای جامع استان زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از ایسنا،

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری‌کل استان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی پیش از ظهر امروز (۵ بهمن‌ماه) در جلسه ماده ۲۷ ساماندهی امور زندانیان استان زنجان، اظهار کرد: قضات نسبت به بررسی وضعیت پرونده‌ها، رفع مشکلات زندان و امور زندانیان توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: اجرای سیاست‌های کلان قوه‌قضاییه در همه سازمان‌های تابعه با جدیت و براساس برنامه زمان‌بندی شده در دستور کار قرار گیرد.

رئیس شورای قضایی استان، انجام دادرسی الکترونیکی محاکم با زندانیان در دوره تحول و تعالی قوه قضاییه را یک اقدام بسیار خوب و ارزشمند عنوان کرد و گفت: با توجه به ظرفیت‌های ایجاد شده بین دادگستری و امور زندان‌ها خوشبختانه انجام دادرسی الکترونیکی با جدیت و در شرایط خوبی در حال انجام است.

این مسئول خاطرنشان کرد: طبق سنوات گذشته در ایام‌الله دهه فجر امسال نیز برنامه بازدید مسئولان قضایی و قضات استان از زندان‌های استان  و دیدار چهره به چهره با زندانیان را خواهیم داشت و در این دیدارها ضمن بررسی پروندهای زندانیان، صحبت‌ها و مشکلاتشان را خواهیم شنید تعدادی از زندانیان واجد شرایط از زندان آزاد و یا به مرخصی خواهند رفت.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان تأکید کرد: حضور مستمر و منظم قضات در زندان‌های استان برای بررسی مشکلات زندان و زندانیان در کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها بسیار موثر است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا