زیرساخت‌ها ی گردشگری در ماهنشان تقویت شود

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فارس،


فرماندار شهرستان ماهنشان گفت: از اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان خواستارم تا به زیرساخت‌های گردشگری در این شهرستان توجه ویژه‌ای کند.

به‌ گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمد رضا محمدی، فرماندار شهرستان ماهنشان روز در دیدار با مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان اظهار داشت: ماهنشان به لحاظ دارا بودن ظرفیت‌های معدنی، تاریخی، طبیعت گردی و کشاورزی مورد توجه مسئولان است.
سرپرست فرمانداری ماهنشان افزود: ماهنشان، با طبیعت بکر و زیبایش در حاشیه رودخانه قزل اوزن دوره‌های تاریخی متعددی را تجربه کرده است و وجود قلعه‌ها و بناهای تاریخی ماهنشان را به عنوان منطقه‌ای غنی گردشگری معرفی می‌کند و برگزاری جشنواره‌های مختلف و متناسب با فرهنگ و سنت‌های ماهنشان همانند جشنواره ماهی و زردآلو می‌تواند شهر ماهنشان در سطح کشور معرفی کند.
وی با بیان اینکه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان باید در خصوص حضور و بازدید تورهای گردشگری به این شهرستان تلاش کند، تصریح کرد: در صورتی که امکانات رفاهی و محل‌های اقامتی در این شهرستان ایجاد شود امکان جذب گردشگران افزایش می‌یابد.

سرپرست فرمانداری ماهنشان بیان کرد: در حوزه صنایع دستی این منطقه دارای قدمت طولانی است و در سطح استان زنجان و کشور حرفی برای گفتن دارد، که باید زیرساخت‌های آموزشی و تسهیلات به صنعتگران افزایش یابد.
پایان پیام/۷۳۰۲۱


راهنمای جامع استان زنجان

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا