ساختمان آنکولوژی بیمارستان ولیعصر زنجان، پیشرفت ۹۵ درصدی دارد

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فارس،


رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان از پیشرفت ۹۵ درصدی ساختمان آنکولوژی بیمارستان ولی عصر خبر داد و گفت: به منظور تکمیل این ساختمان، ۵۰ میلیارد ریال و برای تجهیز آن به ۳۰۰ میلیار ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حسن بختیاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان به همراه مجید صادقی معاون توسعه و سایر مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی زنجان، از ساختمان آنکولوژی واقع در مرکز آموزشی درمانی حضرت ولیعصر(عج) بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند تکمیل این ساختمان قرار گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی از پیشرفت ۹۵ درصدی ساختمان آنکولوژی بیمارستان ولی عصر خبر داد و افزود: به منظور تکمیل این ساختمان، ۵۰ میلیارد ریال و برای تجهیز آن به ۳۰۰ میلیار ریال اعتبار نیاز است.

شایان ذکر است، ساختمان آنکولوژی استان زنجان با ۱۴۴ تخت به صورت ساختمان الحاقی در سال ۱۳۹۵ در مجاورت بیمارستان ولی عصر (عج) توسط مؤسسه خیریه حضرت ولیعصر (عج) زنجان، در مساحتی حدود ۶هزار و ۴۴۵ متر مربع و در چهار طبقه آغاز شد و با پیشرفت ۹۵ درصدی و اختصاص ۱۲۳ میلیارد تومان در حال ساخت است.

 به واسطه پیگیری‌های دانشگاه علوم پزشکی زنجان، مبلغ ۲۵۵ میلیارد ریال به صورت اسناد خزانه از محل اعتبارات تبصره ۵ قانون بودجه و ۷۰ میلیارد ریال به صورت نقدی از محل اعتبارات ملی به این پروژه اختصاص داده شده است.
پایان پیام/۷۳۰۰۴


راهنمای جامع استان زنجان

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا