سهمیه استان زنجان در بخش مسکن روستایی در طرح نهضت ملی مسکن ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی است

زنجان- مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: سهمیه استان زنجان در بخش مسکن روستایی در طرح نهضت ملی مسکن ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی است که تاکنون هشت هزار و ۵۰۰ واحد آن تحویل داده شده است

به گزارش بازار و به نقل از بنیاد مسکن زنجان، رضا خواجه‌ای،با بیان اینکه سهمیه استان زنجان در بخش مسکن روستایی در طرح نهضت ملی مسکن طی چهار سال، ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی است،گفت: تاکنون هشت هزار و ۵۰۰ واحد آن تحویل داده شده است.

وی ابراز کرد: ۱۱ هزار واحد مسکونی باقیمانده از سهمیه، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای امسال حدود ۷ هزار واحد مسکونی پیش بینی شده است که تحویل داده خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: ساخت مسکن درشهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن است.

خواجه ای تاکید کرد: ساخت و تحویل واحدهای مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر و یک میلیون واحد مسکونی در طرح ملی جوانی جمعیت و مهاجرت معکوس روستاها ،سهمیه استان زنجان ۲۰ هزار قطعه زمین است که دو هزار هکتار از زمین‌های روستایی که در محدوده شهرها هستند باید الحاق شود.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده حدود ۶۲۰ هکتار زمین در شهرهای اطراف استان شناسایی شده است،بیان داشت: تسهیلات در بخش مسکن روستایی ۳۵۰ میلیون تومانی پرداخت شود، اما هنوز این تسهیلات به بانک‌های عامل ابلاغ نشده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: این نهاد برای خانه کردن جامعه هدف خود برنامه ریزی و مدیریت لازم را دارد.

سهمیه استان زنجان در بخش مسکن روستایی در طرح نهضت ملی مسکن ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی است

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : تحلیل بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا