سپاه ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع کرد

به گزارش راهنمای جامع زنجان به نقل از تسنیم، به نقل از روابط عمومی سپاه استان زنجان، محمدعلی نجفی‌راد در حاشیه توزیع لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و کم‌برخوردار اظهار داشت: یک‌هزار و ۶۰۰ بسته لوازم‌التحریر توسط سپاه ناحیه زنجان از طریق گروه‌های جهادی دانش‌آموزی در سطح شهرستان زنجان در حال توزیع است.

وی از توزیع ۴۰۰ بسته دیگر توسط گروه‌های جهادی به‌شکل حوزه محور در سطح شهرستان خبر داد و گفت: این تعداد از بسته‌های لوازم‌التحریر با همت و همکاری حوزه شهید بهشتی (ره) و مرکز نیکوکاری، حوزه شهید جان نثار، حوزه‌های مقاومت و کانون‌های فرهنگی توزیع خواهد شد. توزیع این لوازم‌التحریرها بین دانش آموزان بی‌بضاعت براساس پایگاه اطلاعاتی بسیج صورت می‌گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان در ادامه با بیان اینکه هدف از توزیع این بسته‌های لوازم‌التحریر تبیین ارزش‌های اسلامی و انقلابی در بین دانش‌آموزان است، مطرح کرد: امروز در مرحله پنجم جنگ شناختی قرار گرفته‌ایم و تبیین تفکرات شهدا ضروری است.

نجفی‌راد ابراز کرد: امروز تبیین تفکرات شهدا در مدارس بر عهده ما و معلمان عزیز است تا دانش آموزان با رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهدا آشنا شوند و هفته دفاع مقدس یکی از این فرصت‌ها است.

انتهای پیام/.

راهنمای جامع استان زنجان

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا