شارژ غیرمجاز مخازن گاز«ال پی جی» حادثه آفرید

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فارس،


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان از وقوع یک آتش‌سوزی دیگر به علت شارژ غیرمجاز مخازن گاز ال پی جی خبر داد و گفت: در این محل مخازن خودروهای گازسوز به صورت غیرمجاز شارژ می‌شد که در نتیجه آن ۱۰۰ سیلندر گاز طعمه حریق شد.

مجید امیرفضلی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: نیروهای سازمان آتش‌نشانی زنجان قبل از عید نوروز در شیفت هستند و ۱۲۰ نفر از نیروهای عملیاتی و ستادی در آماده‌باش به سر می‌برند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه استقرار روزانه آتش‌نشانان در سطح شهر در ۵ نقطه انجام می‌شود، گفت: در طول یک شیفت در حدود ۴۰ آتش‌نشان در آماده‌باش به سر می‌برند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری یک حریق منزل در روز سوم فروردین رخ داده است، گفت: این حریق در ساعت یک و ۳۹ دقیقه بامداد رخ داده و با دخالت نیروهای آتش‌نشانی حریق اطفا شده است.

امیرفضلی از وقوع یک آتش‌سوزی دیگر به علت شارژ غیرمجاز مخازن گاز ال پی جی خبر داد و گفت: در این محل مخازن خودروهای گازسوز به صورت غیرمجاز شارژ می‌شد که در نتیجه آن ۱۰۰ سیلندر گاز طعمه حریق شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به حضور نیروهای آتش‌نشانی از ایستگاه‌های یک، دو و سه در این محل بیان کرد: این نیروها در قالب ۱۲ نیروی عملیاتی و ۳ خودرو نسبت به اطفای حریق اقدام کردند.

وی با اشاره به احتمال وقوع حوادث احتمالی در ایام نوروز گفت: نیروهای آتش‌نشانی تا روز ۱۵ فروردین در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵

 


راهنمای جامع استان زنجان

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا