شورای شهر هیچ تعصبی به شهرداری و ارگان دیگر ندارد

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان؛ مجید ناصحی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه مسئله بیرون‌زدگی آب‌های زیر سطحی در شهر زنجان معضلی است که تنها مختص بنای تاریخی رختشویخانه و اطراف آن نیست، اظهار داشت: در قسمت‌های دیگر شهر خصوصا در مناطق جنوبی نیز این موضوع به یک معضل تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه ارگان‌های مختلف از جمله شهرداری، آب و فاضلاب، آب منطقه‌ای و در خصوص رختشویخانه میراث فرهنگی در حال انجام اقداماتی است، افزود: رفع معضل بیرون زدگی آب در شهر زنجان نیازمند همکاری بین دستگاهی بوده و همه جانبه است و نمی توان صرفا یک ارگان یا یک دستگاه را مسئول دانست. بنابراین نباید این وظیفه همانند توپی بین ارگان‌های مختلف رد و بدل شود.

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه اگر هر ارگان وظیفه محول شده را به ارگان دیگر بسپارد مشکل حل نخواهد شد، گفت: شورای شهر ششم از زمانی که پای کار آمده هیچ تعصبی به شهرداری و ارگان دیگر نداشته است و تنها تعصبش به مردم و رفع مشکلات آنان بوده است. بنابراین باید مسئولان سر یک میز بنشینند، ریشه مشکل را بدرستی پیدا کنند و مشکل مردم را حل نمایند با این وجود تا زمانی که روحیه همکاری نباشد مشکلات حل نخواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه به دلیل مشکلاتی که در شهرک نانوایان به واسطه تعاونی نانوایان ایجاد شده محلاتی از شهرک آسفالت نشده است، گفت: هر چند که علت این مشکل به دلیل کوتاهی بوده که از طریق تعاونی نانوایان ایجاد شده اما ما برای حل مشکل مردم از شهردار درخواست کرده‌ایم تا این کار را انجام دهد.

ناصحی مقدم تصریح کرد: باید دستگاه های نظارتی از مشکلات مردم گزارش تهیه کنند، همه سازمان‌ها و ارگان‌ها برای رفع مشکلات مردم پای کار باشند و مشکلات را به سمت و سوی هم سوق ندهند.

 

انتهای پیام/

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : موج رسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا