صدور مجوز فروش بیش از ۱۲۰۰ تن سهمیه برنج و شکر در زنجان

راهنمای جامع استان زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از ایسنا،

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی‌اله زمانی اظهار کرد: ۱۲۸۵ تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی رده «ب» ۱۰ کیلویی، برنج هندی «۱۱۲۱» و شکر سفید از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: ۴۰۰ تن برنج تایلندی رده «ب» در بسته‌بندی ۱۰ کیلویی با قیمت ۱۶ هزار تومان و ۳۸۵ تن برنج هندی «۱۱۲۱» با قیمت ۳۳ هزارتومان برای مشتریان عمومی، عاملان توزیع، مراکز خیریه و بهزیستی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌ها و فروشگاه‌ها در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص توزیع می‌شود.

زمانی ادامه داد: ۵۰۰ تن شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی ۱۸ هزار تومان و با احتساب یک درصد مالیات بر ارزش‌افزوده در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: ۲۵۰ تن شکر سفید برای صنوف تولیدی، کارخانجات قند و شکر، واحدهای تولیدی محصولات شکر، صنایع غذایی استان و ۲۵۰ تن دیگر برای مشتریان عمومی، صنوف توزیعی، فروشگاه‌ها توزیع می‌شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا