صدور ۳۰ فقره پروانه بهره‌برداری از واحد صنعتی در زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فارس،


مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان به صدور ۳۰ فقره پروانه بهره‌برداری برای واحدهای صنعتی در سال جاری اشاره کرد و گفت: آمار صدور پروانه‌ بهره‌برداری در بازه زمانی مشابه سال گذشته ۲۱ مورد ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مجید گلشنی منفرد، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دو ماهه ابتدایی امسال، ۳۰ مورد پروانه بهره‌برداری برای واحدهای صنعتی استان صادر شده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته ۲۱ مورد بوده است.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به رشد سرمایه‌گذاری انجام شده در این مدت افزود: ۱۰ هزار و ۷۹۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی این واحدها انجام شده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته بالغ بر ۴ هزار میلیارد ریال بوده است و این میزان حاکی از رشد ۱۷۰ درصدی سرمایه‌گذاری صنعتی در این مدت بوده است.

وی تصریح کرد: یک هزار و ۸۹۴ نفر در این واحدها مشغول به کار شدند که اشتغالزایی صنعتی نسبت به سال گذشته ۶۰۰ درصد رشد داشته است.

گلشنی ادامه داد: ۱۶ واحد از واحدهای صنعتی راه‌اندازی شده در شهرستان زنجان است که با سرمایه‌گذاری ۶ هزار میلیارد ریال زمینه اشتغالزایی هزار و ۳۶۸ نفر را فراهم کرده است.

پایان پیام/۷۳۰۰۴


راهنمای جامع استان زنجان

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا