عزم زنجان برای ارتقای صادراتی محصولات به روسیه

به گزارش راهنمای جامع زنجان به نقل از تسنیم، زین‌العابدین گنج خانلو، مدیرکل گمرک استان زنجان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نمایشگاه بین‌المللی صادرات به روسیه برای فعالان تجاری و صنعتی استان و کشور یک فرصت خوبی ایجاد می‌کند و همچنین باعث تسهیل‌گری در ورود به بازارهای خارجی شده و موجب می‌شود کشورمان با بازارهای روسیه آشنایی پیدا کند.

وی افزود: این رویداد سبب خواهد شد شرکت‌های داخلی بتوانند تنوع صادراتی را در استان و کشور گسترده‌تر کنند و همچنین در راستای نیازهای کشور هدف بتوانند مبادلات تجاری داشته باشند.

مدیرکل گمرک استان زنجان ادامه داد: در پنج ماه گذشته حدود ۱۸۷ میلیون دلار به کشورهای مختلف از طریق گمرک استان صادرات انجام‌ شده که روسیه در بین کشورهای مقصد صادراتی، از گمرک زنجان رتبه سوم را داشته است. توانایی ارتقای رتبه روسیه وجود دارد و قطعا این نمایشگاه به ارتقای رتبه کمک خواهد کرد.

گنج خانلو در پایان ابراز امیدواری کرد: برگزاری این نمایشگاه، باعث افزایش تعاملات بین فعالان صنعتی و تجاری استان شود و به ارتقاع سطح صادرات کشورمان با روسیه کمک کند.

به گزارش تسنیم، نمایشگاه بین‌المللی صادرات به روسیه قرار است ۱۸ تا ۲۱ مهرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان زنجان (کاسپین) برگزار شود.

انتهای پیام/

راهنمای جامع استان زنجان

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا