عقب راندن تانک‌های اسرائیلی توسط نیروهای مقاومت +عکس و فیلم

در ادامه عملیات طوفان الاقصی، رزمندگان مقاومت در صحنه درگیری میدانی، تانک‌های رژیم صهیونیستی را وادار به عقب نشینی کردند.

سرویس جهان مشرق – یوآو گالانت با بیان این ادعا که حزب الله برای این موشک پرانی هر روز هزینه سنگینی می‌پردازد، مدعی شد: ایران از طریق نیروهای نیابتی حملات خود را علیه (رژیم) اسرائیل تشدید کرده است. این ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حالی است که حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه ایران پیشتر (۸ آبان) در گفت وگو با شبکه خبری سی ان ان آمریکا ادعای دخالت ایران در عملیات ۷ اکتبر گروه‌های مقاومت فلسطین علیه رژیم اسرائیل را یک ادعای کاملا بی اساس دانست و گفت: ایران در جریان این عملیات نبود و فلسطینی‌ها تماس گرفتند. ایران هیچ گروه و جنگ نیابتی نداشته و ندارد و این اسرائیل است که نیروی نیابتی آمریکا در منطقه است و منطقه را ناامن کرده است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه افزود: تل‌آویو با یک جنگ چند جبهه‌ای سروکار دارد، اما تمرکز آن بر نوار غزه است. گالانت همچنین مدعی شد که شاباک و ارتش رژیم صهیونیستی روزانه بسیاری از تلاش‌ها برای انجام عملیات تروریستی علیه شهرک نشینان در کرانه باختری را خنثی می‌کنند. گروه‌های مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است. حمایت امنیتی و نظامی غرب به ویژه ایالات متحده آمریکا از اسرائیل به بهانه دفاع از خود، عملا چراغ سبز و مجوزی به این رژیم برای کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان فلسطینی است.

همچنین بر اساس اخبار منتشر شده، روسای ستادکل ارتش رژیم صهیونیستی، موساد و شاباک جلسه کابینت را قبل از اینکه به پایان برسد ترک کردند. بر اساس این گزارش، این اولین بار نیست که مقامات صهیونیستی این کار را انجام می‌دهند. روسای دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی در نشست دیروز خود اوضاع را بررسی و به سوالات پاسخ دادند، اما در مرحله بحث و بررسی وزرا در جلسه نماندند. وزرای کابینت در این خصوص گفتند: حتی روسای دستگاه های امنیتی اهمیت این کابینت را می‌دانند؛ کابینتی که شبه معدوم شده است و کارهایی بهتر از شنیدن فریادها دارد.

“موریا اسراف” خبرنگار صهیونیست در این باره می‌گوید: در جلسه روز گذشته کابینت، گادی آیزنکوت، رئیس پیشین ستاد ارتش صهیونیستی خواستار اطلاعاتی در خصوص وضعیت ارتش (در جنگ غزه) شد، اما بن گویر وسط حرف‌هایش پرید، در همان حین آیزنکوت یک سیلی به صورت بن گویر زد و گفت «ساکت شو من با تو حرف نزدم».

نیروهای مسلح یمن (دولت صنعا) اعلام کرد که در راستای عمل به مسئولیت دینی، ملی و اخلاقی خود با توجه به جنایات وحشیانه دشمن صهیونیستی و آمریکا علیه غزه و کشتارهای روزانه مردم این باریکه و در چارچوب پاسخ به خواسته ملت یمن و ملت‌های آزاده و یاری رسانی به مردم مظلوم غزه اعلام می‌کند که از این پس تمامی کشتی‌ها با مشخصات زیرا را هدف قرار خواهد داد: ۱ـ کشتی‌هایی که پرچم رژیم صهیونیستی روی آن نصب باشد.۲ـ کشتی‌هایی که شرکت‌های اسرائیلی آن‌ها را راه‌اندازی کنند. ۳ـ کشتی‌های تحت مالکیت شرکت‌های اسرائیلی.

کما اینکه نیروهای مسلح یمن به همه کشورها اعلام می‌کند: الف: جلوگیری از حضور اتباع خود در این کشتی‌ها. ب: اجتناب از بارگیری این کشتی‌ها یا همکاری با آن‌ها. ج: اطلاع به کشتی‌های خود برای فاصله گرفتن از این کشتی‌ها.


تحولات روز چهل و چهارم عملیات طوفان الاقصی

عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام

۲۳:۳۱ – هم اکنون درگیری‌های بسیار سخت و شدیدی بین مبارزان مقاومت و اشغالگران اسرائیلی در شهر بیت حانون در شمال شرق غزه در جریان است.

۲۲:۳۰ – شبکه NBC آمریکا گزارش داد: مردان مسلح، احتمالاً انصارالله یمن، از یک هلیکوپتر در حمله ای برای توقیف کشتی باری ژاپنی در جنوب دریای سرخ استفاده کردند. به گفته آنها، حدود ساعت ۱۳:۰۰ روز یکشنبه به وقت محلی، یک هلیکوپتر بر فراز گلکسی لیدر، یک کشتی متعلق به ژاپن که زیر پرچم باهاما حرکت می کرد، پدیدار شد و تعدادی از افراد مسلح به عرشه سرازیر شدند.

۲۱:۴۶ – رسانه‌های عبری زبان مدعی شدند که سامانه‌های دفاعی ارتش رژیم صهیونیستی دقایقی پیش دو تهدید هوایی را در منطقه ماروم الجلیل رهگیری کردند.

۲۱:۴۳ – رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که وزرای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی به جلسه‌ای فوری فراخوانده شدند و برآوردها حاکی از آن است که احتمالا بحث در مورد دست‌یابی به توافق برای مبادله اسرا بین حماس و اسرائیل باشد.

۲۱:۳۶ – آژیر خطر در الجلیل علیا در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمد/ منابع عبری زبان از شنیده شدن صدای انفجارهایی در این منطقه خبر دادند.

محاصره بیمارستان اندونزی توسط تانک های صهیونیستی

۲۱:۳۱ – الجزیره اعلام کرد که تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی در بعضی محورهای نبرد در غزه و شمال آن به سبب حملات سخت و کاری گردان‌های قسام مجبور به عقب‌نشینی شدند.

۲۱:۱۷ – رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از یواو گالانت وزیر جنگ این رژیم: حزب الله از آغاز جنگ در غزه بیش از ۱۰۰۰ موشک به سمت اهداف اسرائیلی شلیک کرده است.

۲۱:۰۴ – گردان‌های قسام اعلام کرد که یک تانک، یک نفربر و گروهی از نیروهای پیاده ارتش رژیم صهیونیستی را در مدرسه‌ای در نزدیکی بیمارستان رنتیسی هدف قرار داده و تعدادی از نیروهای دشمن را کشته یا زخمی کرده است.

۲۰:۵۶ – گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که ۲۹ خودروی زرهی اشغالگران اسرائیلی (تانک، نفربر و بولدوزر) را در منطقه التوام، جبالیا، بیت لاهیا و زیتون منهدم کرده است.

۲۰:۳۸ – ارتش رژیم صهیونیستی مجددا دست به جنایتی دیگر در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه زده است. صهیونیست‌ها دو بلوک مسکونی را پشت مسجد امام علی (ع) در اردوگاه جبالیا بمباران کردند که طی آن ده‌ها نفر شهید و مجروح شدند.

کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی+ عکس و فیلم
تلفات دهی صهیونیست‌ها در جبهه های جنگی کماکان ادامه دارد

۲۰:۳۳ – دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در نوار غزه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که شمار شهدای غزه از آغاز جنگ تاکنون به بیش از ۱۳ هزار نفر رسیده که بیش از ۵۵۰۰ نفر از شهدا کودک و ۳۵۰۰ نفر هم زن هستند.

۲۰:۱۵ – گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس تاکید کرد که نیروها و خودروهای زرهی دشمن صهیونیستی را در محور جنوب غزه هدف حمله راکتی قرار داده است.

۲۰:۱۳ – گردان‌های قسام اعلام کرد که پایگاه نظامی تسیلم را هدف حمله موشکی قرار داده است.

۱۹:۰۱ – منابع عبری زبان اعلام کردند که آژیر خطر در منطقه کیزوویم در مجاورت نوار غزه به صدا درآمده است.

۱۹:۰۰ – گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها شمار زیادی از نظامیان اشغالگر اسرائیلی را در داخل ساختمانی در جحر الدیک با راکت‌های TBG و راکت‌های ضدنفر هدف قرار داده سپس وارد ساختمان شده و همه نیروها را کشته یا زخمی کردند.

۱۸:۴۹ – محمد البخیتی از رهبران انصار الله یمن در واکنش به توقیف کشتی اسرائیلی: ما از پاسخ دشمن نمی‌ترسیم، ترس ما از عذاب الهی است اگر به کمک مردم غزه نیاییم.

ضربه محکم انصارالله یمن به رژیم صهیونیستی

۱۸:۴۶ – روزنامه عبری زبان هاآرتص اعلام کرد که کشتی تصرف شده توسط انصار الله یمن در دریای سرخ متعلق به رامی انگر تاجر اسرائیلی است.

۱۷:۱۳ – “امیت سیگال” خبرنگار شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که کشتی تصرف شده توسط انصارالله یمن متعلق به اسرائیل است و سرنشینان آن اسرائیلی نیستند و هدف یمنی‌ها وارد کردن ضربات سنگین به تجارت اسرائیل است.

۱۶:۵۹ – منابع عبری زبان اعلام کردند که اخبار اولیه حاکی از آن است که انصارالله یمن یک کشتی اسرائیلی به اسم “گلکسی لیدر” رابا ۲۲ سرنشین در اختیار گرفته است. المیادین به نقل از برخی منابع آگاه، تعداد سرنشینان کشتی تصرف شده توسط انصارالله یمن را ۵۲ نفر اعلام کرده است. المیادین تاکید کرد که نیروهای مسلح یمن این کشتی را در دریای سرخ در اختیار گرفتند.

لحظه حملات نیروهای قسام به تجهیزات رژیم صهیونیستی

۱۶:۵۳ – آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل اعلام کرد که از آغاز جنگ در غزه تا این لحظه ۱۰۴ نفر از کارکنان این سازمان در حملات ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.

۱۶:۴۱ – قاومت فلسطین شهرک سدیروت و نیر عام در اطراف نوار غزه را هدف حمله موشکی قرار داد.

۱۶:۴۰ – گردان‌های قسام و گروهان‌های قدس در عملیاتی مشترک در محله الزیتون در غزه ۳ تاتک اشغالگران اسرائیلی را با راکت‌های یاسین ۱۰۵ و گلوله‌های آر پی جی هدف قرار دادند.

۱۶:۱۲ – خودروهای زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در پی ضربات سخت مقاومت از چندین محور در مرکز، جنوب و شمال شهر غزه عقب‌نشینی کردند.

۱۶:۱۰ – منابع عبری زبان از اصابت دو موشک به شهرک کفر گلعادی در منطقه اصبع الجلیل در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

۱۴:۵۳ – رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که ارتش رژیم صهیونیستی در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته به کشته شدن ۱۱ نفر دیگر از نظامیان خود در غزه اعتراف کرده و بدین گونه شمار کشته‌های این رژیم از آغاز حمله زمینی به غزه آنگونه که رسما اعلام شده به ۶۲ نفر افزایش یافته است.

۱۴:۴۸ – منابع عبری زبان از شلیک یک موشک ضدزره از جنوب لبنان به سمت پایگاه نظامی اسرائیلی در منطقه المطله در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

۱۴:۰۵ – ارتش صهیونیستی اعلام کرد که سه افسر و سرباز دیگر آن امروز در درگیری‌های جاری در نوار غزه کشته شدند و شمار کشته شدگتن امروز ارتش به ۵ نفر افزایش یافت.

۱۳:۴۵ – توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های المرج و حولا در مرز بین لبنان و فلسطین اشغالی را هدف قرار داد.

۱۳:۴۲ – حزب الله لبنان اعلام کرد که پایگاه اسرائیلی المرج در شمال فلسطین اشغالی را با اسلحه مناسب مستقیما هدف قرار داده است.

کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی+ عکس و فیلم
بولدزرهای رژین صهیونیستی در حال تخریب زیر ساخت های جنین

۱۳:۴۱ – هیئت امور اسرا و باشگاه اسیر فلسطین اعلام کردند که نظامیان اشغالگر اسرائیلی در حملات شب گذشته و صبح امروز به کرانه باختری دست کم ۷۰ فلسطینی دیگر را بازداشت کردند.

۱۲:۲۸ – شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از رهگیری دو پهباد در شمال فلسطین اشغالی خبر داد. این پهپادها از جنوب لبنان وارد شمال فلسطین اشغالی شده بودند.

۱۲:۱۰ – منابع عبری زبان اعلام کردند که در پی احتمال حمله پهبادی به شمال فلسطین اشغالی، آژیر خطر در ۱۱ شهرک صهیونیستی در الجلیل علیا به صدا درآمده است.

هشدار نیروهای مسلح یمن به رژیم صهیونیستی

۱۲:۰۸ – نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که از این پس کشتی‌های اسرائیلی، یا هر کشتی که پرچم رژیم صهیونیستی روی آن نصب باشد یا مالک آن شرکت‌های اسرائیلی باشد، را هدف قرار خواهد داد. نیروی مسلح یمن از تمامی کشورها خواسته مانع از حضور اتباع خود در این کشتی‌ها یا همکاری با آن‌ها شوند.

۱۲:۰۲ – منابع محلی اعلام کردند که درگیری مسلحانه مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در نزدیکی میدان اصلی شهر جنین ادامه دارد. در همین حال، مبارزان مقاومت یک بمب دست‌ساز دیگر در مسیر نیروهای اسرائیلی در این منطقه منفجر کردند.

۱۱:۳۴ – حزب الله لبنان اعلام کرد که گروهی از نظامیان اسرائیلی را در پایگاه نظامی جل العلام در شمال فلسطین اشغالی با اسلحه مناسب هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به اشغالگران وارد کرده است.

۱۰:۵۸ – گردان‌های قسام اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها ۶ نظامی اسرائیلی را در منطقه جحر الدیک از فاصله صفر با راکت‌های ضدنفر و تیربار هدف قرار داده و همه را به قتل رسانده است.

۱۰:۲۰ – منابع عبری زبان اعلام کردند که ۶ موشک از جنوب لبنان به سمت شهرک شلومی در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

۱۰:۱۹ – گروهان‌های قدس اعلام کرد که مبارزان این گروهان‌ها شب گذشته در شمال نوار غزه با نیروهای اشغالگر اسرائیلی درگیر شده و ضربات سختی به آن‌ها در محور بیت حانون وارد کرده و خودروهای زرهی این رژیم را هم در منطقه صفطاوی با آر پی جی هدف قرار دادند.

حمله مقاومت عراق به پایگاه آمریکایی

۰۹:۴۵ – مدیرکل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که بیمارستان شفا در شهر غزه آب، غذا، برق و سوخت ندارد و تجهیزات پزشکی در این بیمارستان به اتمام رسیده است.

۰۸:۳۶ – ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که کنست دوشنبه آینده پیش‌نویس قانون اعدام اسرای فلسطینی را بررسی خواهد کرد.

۰۵:۵۴ – در پی یورش نظامیان اشغالگر اسرائیلی به شهر جنین مبارزان مقاومت فلسطین با آن اقدام به مقابله کردند. از ساعاتی پیش درگیری مسلحانه شدیدی در جنین در جریان است و فلسطینی‌ها در مسیر اشغالگران بمب‌های دست‌ساز منفجر کردند.

۰۵:۴۳ – پدرو سانچز نخست وزیر اسپانیا از تصمیم این کشور برای به رسمیت شناختن کشور فلسطین خبر داد.

۰۰:۵۰ – روزنامه اسرائیلی هاآرتص نوشت که تحقیقات پلیس رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که یک بالگرد آپاچی اسرائیلی در روز هفتم اکتبر زمان حمله حماس شرکت کنندگان در جشنواره موسیقی در نزدیکی شهرک ریعیم در اطراف نوار غزه را بمباران کرده است. به نوشته هاآرتص، این تحقیقات تاکید دارد که نیروهای حماس در روز هفتم اکتبر اطلاع قبلی از برگزاری این جشن موسیقی نداشته‌اند که در آن ۳۶۴ اسرائیلی بر اثر حمله هوایی خود ارتش صهیونیست به قتل رسیدند.

می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز بیست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : مشرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا