فعالیت ۲۷ مجتمع خدماتی و رفاهی در محورهای زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فارس،


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به فعال بودن ۲۷ مجتمع خدماتی و رفاهی در محورهای استان گفت: ۲۲ مجتمع خدماتی و رفاهی هم توسط بخش خصوصی در دست احداث است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، جعفر قزوینیان در جمع خبرنگاران از فعالیت ۲۷ مجتمع خدماتی و رفاهی در سطح استان خبر داد و اظهار کرد: ۲۲ مجتمع خدماتی رفاهی دیگر هم توسط بخش خصوصی در دست احداث است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان به صدور مجوزهای مورد نیاز برای احداث مجتمع‌های خدماتی و رفاهی توسط این اداره کل به عنوان  متولی اشاره و تصریح کرد: حمایت‌های دیگری هم با توجه به وظایف تعریف شده از این مجتمع‌ها انجام می‌شود.

وی از بهره‌برداری از سه مجتمع خدماتی و رفاهی بین راهی در سه تا چهار ماه آینده خبر داد و گفت: باید مستحضر بود که این مجتمع‌ها نقش مهی در ایمنی سفرها دارند.

قزوینیان با تاکید بر حمایت از طرح‌های مربوط به احداث مجتمع‌های خدماتی و رفاهی افزود: این مجتمع‌ها با فراهم کردن زمینه استراحت، به ایمنی سفرهای جاده‌ای کمک می‌کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان تاکید کرد: با صدور مجوزهای قانونی برای احداث مجتمع خدماتی و رفاهی می‌توان همه محورهای اصلی را در ارائه این نوع خدمات پوشش داد.

پایان پیام/۷۳۰۰۴


راهنمای جامع استان زنجان

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا