ماجرای قبر قرمز در سنندج چیست؟ + تصویر

ادعای رسانه‌های معاند مبنی بر کشته‌شدن و خاک‌سپاری یک جوان سنندجی در قبری که در بهشت‌ محمدی‌ سنندج پارچه قرمز روی آن کشیده شده است، تکذیب شد.


، 

اخیراً خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یکی از جوانان کردستانی توسط نیروهای نظامی کشته شده و پیکرش به‌صورت ناشناس در بهشت محمدی‌ سنندج به خاک سپرده شده است.

در خبر منتشره، تصویری از پارچه قرمز بر یکی از قبرهای بهشت محمدی سنندج کشیده شده و از مردم درخواست شده که امروز و فردا در این محل تجمع کنند و طبق معمول به‌بهانه عزاداری برای فرد فوت‌شده، به سر دادن شعار علیه نظام مشغول شوند.

شاهرخ فاتحی رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری سنندج خبر رسانه‌های معاند مبنی بر کشته شدن و خاک‌سپاری یکی از جوانان در بهشت محمدی در طول چند روز اخیر را کاملاً تکذیب کرد و گفت: تمام ادعاها درباره این قبر و دفن ناشناس جوان کشته‌شده دروغ است.

وی افزود: قبری که پارچه قرمز روی آن کشیده شده و رسانه‌های معاند روی آن مانور خبری می‌دهند، قبری خالی است که قبلاً خریداری شده و اصلاً کسی در این قبر به خاک سپرده نشده است.

فاتحی تصریح کرد: مستندات مربوط به ذخیره این قبر که مربوط به یکی از خانواده‌های سنندجی است، تحویل مقامات و دستگاه‌های امنیتی استان داده شده است و در صورت صلاحدید مسئولان مربوطه، آماده انتشار مستندات هستیم.

رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری سنندج بیان کرد: امروز و فردا هیچ مراسمی در مزار بهشت محمدی این شهر برگزار نمی‌شود.

راهنمای جامع استان زنجان
منبع: جهت پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا