محدودیت کسب و کارها به فعالیت غیر مجاز منتهی می‌شود

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از ایرنا،

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی اصغر شالبافیان روز شنبه در نشست تخصصی با جامعه گردشگران استان زنجان در خصوص درجه‌بندی تاسیسات گردشگری شرکت‌های عامل تطبیق، افزود: شرکت‌هایی که امکان درجه‌بندی دارند باید درجه‌بندی را با اولویت انجام دهند.

وی با بیان اینکه فعالیت کسب‌وکارهای مجاز گردشگری را باید توسعه دهیم، اضافه کرد: نگاه سلسله‌مراتبی در این خصوص ندارم زیرا نباید چالشی را برای بخش به وجود بیاوریم.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان  نیز در این جلسه گفت: باید زنجان را به ایرانیان معرفی کنیم تا بتوانیم اقداماتی را در راستای توسعه و گردشگری انجام دهیم.

سعید صفوی افزود: یوم‌العباس روزی است که زنجانی‌ها سنگ تمام می‌گذارند و پس از منا، دومین قربانگاه جهان اسلام را به نام خودشان ثبت و ضبط کردند تا ارادت خود را به امام حسین (ع) و اهل بیت نشان دهند.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه جامعه گردشگران استان زنجان بار عظیمی را برای اعتلا و رونق اقتصادی استان متحمل می‌شوند، افزود: امید است بتوانیم از صنعت پر سود گردشگری با کمک جامعه گردشگران استان زنجان استفاده کنیم

این مسوول با بیان اینکه زنجان ظرفیت‌های بزرگ انسانی، طبیعی، فرهنگی و معنوی دارد، ادامه داد: کسانی که زنجان را نمی‌شناسند، نه به زنجان سفر می‌کنند، نه سرمایه‌گذاری می‌کنند و نه سرمایه‌گذار می‌آورند.

صفوی  خاطر نشان کرد: بر این اساس  باید از ظرفیت‌های عظیم حوزه گردشگری استان زنجان استفاده کنیم و زنجان را به ایرانیان بشناسانیم تا بتوانیم اقداماتی را در راستای توسعه و گردشگری انجام دهیم.

محدودیت کسب و کارها به فعالیت غیر مجاز منتهی می‌شود

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا