مشارکت ۲ هزار نیروی پلیس برای تامین نظم دسته عزاداری حسینیه اعظم

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از مهر،

سرهنگ ایرج خانی پور با عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) به تمهیدات اتخاذ شده برای برقراری نظم و امنیت دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان اشاره و بیان داشت: طبق سال‌های گذشته در ماه محرم، پوشش امنیتی، ترافیکی و انتظامی در دستور کار پلیس زنجان است.

وی با بیان اینکه برای پوشش دسته عزاداری حسنیه اعظم زنجان پلیس در آماده باش ۱۰۰ درصدی است، اظهار داشت: در ماه محرم و برای دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان قریب ۲ هزار نفر از کارکنان انتظامی استان در برقراری نظم و امنیت فعالیت می‌کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان تاکید کرد: پلیس استان با همه توان و نیرو، برقراری نظم و امنیت دسته‌های حسینیه و زینبیه اعظم زنجان را بر عهده دارد و در این راستا از همه امکانات و تجهیزات استفاده خواهد کرد.

سرهنگ خانی پور در ادامه با اشاره به اینکه پلیس استان زنجان علاوه بر تأمین نظم و امنیت دسته حسینیه اعظم زنجان در بحث پیشگیری از جرایم نیز فعالیت خود را افزایش داده است؛ افزود: کارکنان انتظامی با گشت‌های منظم در محلات و سطح شهر تلاش خود را برای پیشگیری از جرایم انجام خواهند داد تا مردم پایتخت شور و شعور حسینی با امنیت و آرامش خاطر در این عزاداری شرکت کنند.

وی در ضمن آرزوی قبولی عزاداری‌ها در ایام ماه محرم از همشهریان عزیز درخواست کرد: مردم شریف استان با خادمان خود در انتظامی استان همکاری لازم را مثل همیشه داشته باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک با شماره ۱۱۰ تماس حاصل کرده و پلیس را یاری کنند.

مشارکت ۲ هزار نیروی پلیس برای تامین نظم دسته عزاداری حسینیه اعظم

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا