مشکلات دارویی ایثارگران استان زنجان با حضور مسئولان بررسی شد

به گزارش ایثار واحد زنجان، این جلسه با حضور سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و معاون بهداشت و درمان این بنیاد، مدیرعامل انجمن داروسازان و رییس بیمه دی در استان برگزار شد.
در این جلسه حاضرین مشکلات حوزه دارویی جامعه ایثارگری را مطرح و در این خصوص بحث و تبادل نظر کردند.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه جامعه ایثارگری از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند، اظهار کرد: انتظارات بیشتری در امر حوزه درمانی وجود دارد و امیدواریم با نگاه تسهیل گرانه، مشکلات و مسائل دارویی جامعه ایثارگری مرتفع شود.
دکتر آیت اللهی مدیرعامل انجمن داروسازان تاخیر در پرداخت از سوی بیمه دی، تبعیض در پرداختی ها، نبود سطح بندی یکسان از طرف بیمه مرکزی را از جمله مشکلات موجود در بحث تامین داروی جامعه ایثارگری عنوان کرد.
در بخشی از این جلسه سیدنژاد رییس بیمه در استان زنجان عدم پرداخت به موقع حق الزحمه از طریق ستاد مرکزی را یکی از عوامل اصلی در ایجاد معوقات بیان کرد و گفت: معوقات تا ۲۰ خرداد پرداخت خواهد شد.
همکاری و عقد قرارداد با داروخانه ها منوط به تسویه تمامی معوقات سال ۱۴۰۱ به جز اسفندماه تا ۲۰ خردادماه، و تسویه معوقات اسفندماه سال ۱۴۰۱ تا پایان خردادماه از مهمترین مصوبات این جلسه در راستای حل مشکل دارویی جامعه ایثارگری استان بود.
انتهای پیام/

مشکلات دارویی ایثارگران استان زنجان با حضور مسئولان بررسی شد

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : پورتال زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا