نقش رسانه در روشنگری مردم و اطلاع‌رسانی حائز اهمیت است

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از مهر،

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ابوالفضل طهماسبی ظهر چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران، دفاع مقدس از وقایع مهم تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: این روز هرگز فراموش نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس بیش از دو هزار برنامه توسط سپاه استان برگزار می‌شود، ابراز داشت: این برنامه در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری و بصیرتی است.

جانشین سپاه استان زنجان گفت: برگزاری یادواره محله در تمام شهرستانها ی استان برگزار شده و این برنامه طی هفته آینده هم در شهر زنجان برگزار می‌شود.

طهماسبی با اشاره به اینکه رزمندگان زنجانی طی دوران هشت سال دفاع مقدس در عملیات‌های مختلف به عنوان نیروی خط شکن حضور داشتند، ابراز کرد: دفاع مقدس صحنه‌های بسیاری داشت که نظام جمهوری اسلامی ایران تثبیت شد.

وی افزود: امروز به برکت خون شهدا و ایستادگی مردم، جمهوری اسلامی در اوج عزت و قدرت است و باید این اقتدار روز به روز تقویت شود.

جانشین سپاه استان زنجان تصریح کرد: حماسه دفاع مقدس نباید فراموش شود و فرهنگ و روحیه شهادت باید در جامعه تقویت شود.

طهماسبی افزود: دشمن با جنگ نرم وارد عرصه شده و باید یادواره شهیدان در استان زنجان به لحاظ کمی و کیفی افزایش یابد.

وی بر لزوم جهاد تبیینی تاکید کرد و افزود: جهاد تبیین مدت‌ها است که مورد توجه است, برنامه‌های روشنگری در قالب‌های مختلف در حال برگزاری است.

جانشین سپاه استان زنجان بیان داشت: جهاد تبیین در سازمان‌های دیگر نیز کار انقلابی کردن در حوزه خودشان است و اقدامات سپاه در حوزه‌های تبیینی گسترده است.

طهماسبی ادامه داد: کارهای خوبی در کشور انجام می‌شود اما دشمن سیاه‌نمایی می‌کند و بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است و مردم باید این مسئله را احساس کنند.

وی افزود: کشور ما در اغلب حوزه‌ها عقب مانده بود و پس از انقلاب احیا شد؛ امروز ما شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیری در حوزه‌های مختلفی هستیم.

جانشین سپاه استان زنجان یاد آورشد: رسانه‌ها نقش مهمی دارند و باید پای کار باشند و نقش رسانه‌ها در روشنگری مردم و اطلاع‌رسانی بسیار مهم است.

نقش رسانه در روشنگری مردم و اطلاع‌رسانی حائز اهمیت است

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا