هیات‌های ورزشی ۹۰ درصد فضاهای ورزشی زنجان در اختیار دارند

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از فاونا،جواد بازرگان در مجمع انتخابات هیات جودو استان زنجان با بیان اینکه زنجان در رشته جودو یکی از استان‌های تاثیرگذار در شمالغرب کشور و فدراسیون است، اظهار داشت: امیدوارم جایگاهی که در رشته جودو و اثرگذاری که ما در فدراسیون داریم بتوانیم از این فرصت استفاده کنیم تا با یک برنامه‌ریزی جدید شرایط خودمان را در این رشته بهبود و ارتقا بدهیم.

وی افزود : جودو یکی از رشته های خوب و المپیکی است و برای حمایت از آن باید گام های بلندتری را برداشت.

این مقام مسئول با بیان اینکه ۹۰درصد فضاهای ورزشی استان در اختیار هیات‌های ورزشی است تصریح کرد: این کار بزرگترین مساعدت دولت به آنها محسوب می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه  اعطای فضاهای ورزشی به هیئت‌ها، کمک بزرگی برای آن‌ها است، گفت: شرایط اعتباری با سال‌های گذشته قابل مقایسه نیست و در حال حاضر با حداقل‌ بودجه در هیئت‌ها تلاش می‌شود و کار خوبی که رخ داده استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و اسپانسری در جهت امور جاری هیئت است و باید بیشتر در این جهت حرکت کنیم.

بازرگان عنوان کرد: شرایط اعتباری کنونی با سال های گذشته چندان قابل مقایسه نیست به طوری که هیات های ورزشی با حداقل ها فعالیت می کنند.

وی بیان اینکه با یک فرهنگ سازی می توان از ظرفیت بخش خصوصی و حامیان مالی در ورزش استفاده کرد، اظهار داشت: مدیریت ارشد استان نیز درصدد راه اندازی صندوق توسعه اجتماعی است که با تحقق این مهم بخش بزرگی از اعتبارات به حوزه ورزش اختصاص می یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان خاطرنشان کرد: در ابتدای سال جاری اعتباراتی در بین هیات های ورزشی تخصیص یافت و در زمان حاضر یک فضای همدلی خوب و آرامشی در بین هیات های ورزشی استان حاکم است و هیات ها، با حداقل حاشیه در راستای توسعه ورزش تلاش می کنند.

گفتنی است برای تصدی ریاست هیأت جودو ، رقیبی وجود نداشت و مجتبی بیگلی تنها کاندیدای این انتخابات با کسب ۱۷رأی از ۱۷رأی مأخوذه توانست بار دیگر به مدت چهار سال رئیس هیأت جودو استان زنجان باقی بماند.

راهنمای جامع استان زنجان

منبع: فاونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا