هیچ گونه مشکلی برای تامین گاز پروژه های نهضت ملی مسکن نداریم

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از مهر،

به گزارش خبرنگار مهر، رحیم سلیمانی نژاد ظهر سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران، گفت: رسانه‌ها نقش اثرگذاری در انعکاس عملکرد دولت به مردم دارند.

وی ابراز داشت: اگر اطلاع رسانی انجام نشود خلاء هایی را شاهد خواهیم بود و رسانه‌ها در کاهش مصرف سوخت و فرهنگ سازی در بهینه سازی مصرف سوخت بسیار نقش دارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: اطلاع رسانی رسانه‌ها می‌تواند در ترویج فرهنگ مصرف درست گاز کمک کند.

سلیمانی نژاد مشترکین گاز در استان زنجان را ۳۸۲ هزار و ۸۳۸ مشترک اعلام کرد و بیان داشت: بخش خانگی شهری ۲۴۲ هزار و ۴۳۶ مصرف کننده و خانگی روستایی ۱۰۷ هزار و ۱۹۸ مصرف کننده است و ۳۰ هزار و ۸۷۸ مشترک در بخش تجاری و ۲۳۲۲ مشترک در بخش صنعتی هستند و گازرسانی به ۴۳ جایگاه سی ان جی انجام می‌شود.

وی میزان طلب شرکت گاز استان از مشترکین را ۲۴۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در بخش خانگی همکاری مشترکین خوب است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان یاد آورشد: در هفته دولت به ۳۳ واحد صنعتی با ۴ میلیارد و ۷۲۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اعتبار گازرسانی انجام می‌شود.

سلیمانی نژاد با اشاره به تامین سوخت جایگزین برای واحدهای صنعتی در فصل سرد سال، افزود: اطلاعیه تامین سوخت جایگزین یا گاز مایع چندین ماه قبل به واحدهای صنعتی داده می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: ما به دنبال پیشرفت اشتغال و صنعت در استان هستیم و تهیه مخزن و اقدامات لازم برای دریافت سوخت به عهده واحدهای صنعتی است.

سلیمانی نژاد متذکر شد: هیچ مسکن ملی در زنجان به خاطر گاز عقب نخواهد افتاد و طراحی یا عملیات گازرسانی چندین پروژه مهم از جمله مسکن نهضت ملی مسکن، برکت و زیتون انجام شده است.

هیچ گونه مشکلی برای تامین گاز پروژه های نهضت ملی مسکن نداریم

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا