وظیفه هیات های والیبال حاکمیتی و مدیریتی است و نباید اقدام به تیم داری کند

به گزارش پایگاه خبری فناوری پرس ،میلاد تقوی در جلسه فوق العاده هیات والیبال استان زنجان با بیان اینکه برای پیشبرد اهداف فدراسیون و تامین منابع مالی درآمد زایی بصورت مستمر لحاظ شده است ، اظهار داشت:در صورت اتکا به منابع دولتی باید سقف آرزوها را کوتاه تر کرد.

وی افزود:در زمان حاضر اقتصاد کشور دچار مشکلات خاصی است و تصمیم گیری های این بخش نیز فرا دستی است.

مشاور در امور اجرایی فدراسیون والیبال گفت : فدراسیون والیبال در مدت یکسال گذشته به موفقیتهای خیره کننده ای از قبیل قهرمانی آسیایی زیر ۱۶ سال دست یافته است.

تقوی با بیان اینکه در والیبال نوجوانان نیز نایب قهرمان جهان، در رده سنی جوانان شدیم ادامه داد: در بخش بزرگسالان نیز نایب قهرمانی و سپس قهرمانی آسیا را کسب کردیم هر چند گلایه ها و انتقاداتی نیز وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه توقعات و گلایه ها در رشته ورزشی والیبال به حق است، ادامه داد: در صورت اتکا به منابع دولتی نمی توانستیم به سقف آرزوها و اهداف تعیین شده دست یابیم.

مشاور امور اجرایی فدراسیون والیبال با بیان اینکه برای تامین توقعات رشته والیبال باید متکی به فدراسیون والیبال بود، اظهار داشت: رویکرد فدراسیون والیبال استقلال مالی است و در این راستا برنامه های خود را مورد توجه قرار داده است.

تقوی با تاکید بر اینکه با وجود اقدامات خوب فدراسیون بسیاری انتقاد می کنند، ادامه داد: این فدراسیون گوش شنوای انتقادها بوده چرا که این ورزش متعلق به مردم است.

وی با بیان اینکه منفعتی در هیات های ورزشی استان ها وجود ندارد، اضافه کرد: هیات های استانی خالصانه و با هدف خدمتگزاری به مردم گام بر می دارند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

این مسئول ورزشی خاطرنشان کرد: این استان ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه والیبال دارد و برای رسیدن به هدف باید حرکت کرد، آمارها بیانگر آن است که استان زنجان طی ۲ سال گذشته هشت رتبه پیشرفت کرده است.

مشاور امور اجرایی فدراسیون والیبال تصریح کرد: وجود یک تیم در لیگ برتر سرعت پیشرفت این رشته ورزشی را در استان بیش از گذشته مهیا خواهد کرد.

راهنمای جامع استان زنجان

منبع: فاونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا