پروژه «هنرستان هنرهای تجسمی دختران» زنجان نیازمند ۶۵۰ میلیارد ریال اعتبار است

زنجان- رئیس اداره اجرایی پروژه‌های ساختمانی راه و شهرسازی زنجان به پروژه هنرستان هنرهای تجسمی دختران در شهرک پونک زنجان اشاره کرد و گفت: برای اتمام این پروژه نیازمند ۶۵۰ میلیارد ریال اعتبار هستیم.

به گزارش بازار و به نقل از راه و شهرسازی زنجان، جعفر میناخانی، به روند ساخت پروژه «هنرستان هنرهای تجسمی دختران» در شهرک پونک شهر زنجان، گفت:این پروژه در چهار هزار و ۸۷۳ متر مربع زیر بنا در چهار طبقه با اسکلت بتن آرمه در دست ساخت است.

وی پیشرفت فیزیکی این پروژه را بیش از ۵۰ درصد اعلام کرد و بیان داشت: این پروژه در مرحله اجرای نما و تاسیسات است.

رئیس اداره اجرایی پروژه‌های ساختمانی راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تاکنون برای این پروژه بیش از ۲۹۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و برای تکمیل آن نیز بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است و با تامین منابع مالی مورد نیاز ،تا آخر دولت سیزدهم قابل بهره برداری است.

میناخانی به ساخت پروژه «هنرستان سینما و تئاتر» در شهر زنجان نیز اشاره کرد و بیان داشت: زیربنای این پروژه سه هزار و ۳۷۱ متر مربع است و در مرحله اجرای نما و تاسیسات است و بیش از ۵۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در چهار طبقه با اسکلت بتن آرمه در حال ساخت است.

وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را بیش از ۲۶۳ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: برای تکمیل این پروژه بیش از ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است و با تخصیص به موقع اعتبار،عملیات اجرایی این پروژه تا پایان دولت سیزدهم به بهره برداری می رسد.

رئیس اداره اجرایی پروژه‌های ساختمانی راه و شهرسازی زنجان شروع اجرای هر دو پروژه را سال ۸۸ عنوان کرد و گفت: به دلیل عدم تأمین اعتبار مورد نیاز به مدت ۱۰ سال هر دو پروژه متوقف بود ولی از اوایل دولت سیزدهم عملیات اجرایی پروژه ها دوباره شروع شد و اعتبار مورد نیاز تخصیص یافته است.

پروژه «هنرستان هنرهای تجسمی دختران» زنجان نیازمند ۶۵۰ میلیارد ریال اعتبار است

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : تحلیل بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا