کشته شدن ۴نفر از اعضای یک خانواده در تصادف

این حادثه در ۲۰ کیلومتری خرانق به سمت یزد به وقوع پیوست و در ساعت ۱۵ عصر به این پایگاه اطلاع رسانی شد و ساعت ۱۵ : ۳۰ دقیقه عملیات نجات به پایان رسید.

به گزارش راهنمای جامع زنجان به نقل از مشرق، رییس جمعیت هلال احمر اردکان یزد گفت: در اثر برخورد خودروی پژو با یک دستگاه تریلر، چهار نفر از اعضای خانواده ای در این شهرستان فوت کردند.

جواد کمال آبادی عصر چهارشنبه با بیان اینکه خانواده ای دیگر، قربانی حادثه ای دیگر در محور خرانق شدند، افزود: پوشش امدادی حادثه توسط نجاتگران هلال احمر اردکان مستقر در پایگاه بین شهری خرانق انجام گرفت.

وی اضافه کرد: این حادثه در ۲۰ کیلومتری خرانق به سمت یزد به وقوع پیوست و در ساعت ۱۵ عصر به این پایگاه اطلاع رسانی شد و ساعت ۱۵ : ۳۰ دقیقه عملیات نجات به پایان رسید.

کمال آبادی تصریح کرد: در این حادثه، چهار سرنشین خودروی سواری متاسفانه جان خود را از دست داده بودند که اجساد آنان توسط نجاتگران هلال احمر با استفاده از تجهیزات نجات، رهاسازی و تحویل عوامل ذیربط شد.

مرکز شهرستان ۱۳۵ هزار نفری اردکان که در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد که متشکل از شهرهای عقدا، خرانق، احمدآباد و اردکان است.

منبع : مشرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا