۳ مرکز جامع سلامت شهری و روستایی زنجان افتتاح شد

راهنمای جامع استان زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از ایسنا،

مرتضی شهامی ظهر امروز (۱۳ بهمن‌ماه) در آئین افتتاحیه مرکز خدمات جامع شهری شماره هفت زنجان ضمن تبریک ایام دهه فجر، اظهار کرد: پروژه‌هایی که در این ایام افتتاح می‌شود زمینه ارائه خدمات جدید را فراهم می‌کند و امیدواریم بتوانیم بهتر و بیشتر در خدمت مردم باشیم و از مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، بکاهیم.

در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با ارائه گزارشی از پروژه‌های درمانی افتتاح شده در ایام دهه فجر در استان زنجان، گفت: پروژه مرکز جامع سلامت شهری شماره ۷ زنجان در زمینی به مساحت ۵۴۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۹۲ میلیارد احداث شده و از این پس به‌جامعه هدف خدمات ارایه خواهد کرد.

حسن بختیاری تصریح کرد: جمعیت تحت پوشش این مرکز حدود ۲۵ هزار نفر خواهد بود و ۱۳ نفر شاغل در این مرکز مشغول به کار خواهند شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان ادامه داد: همچنین در دهه فجر امسال، پروژه مرکز جامع سلامت روستایی آغولبیک سفلی در ۵۲۸ متر مربع زیربنا با اعتبار ۵۳ میلیارد ریال راه‌اندازی خواهد شد و ۷۴۰۰ نفر تحت پوشش قرار خواهد داد.

بختیاری خاطرنشان کرد: همچنین همزمان با این افتتاحیه، پایگاه شماره ۲ در سلطانیه نیز افتتاح می‌شود که زیربنای آن ۲۵۰ مترمربع و با اعتباری بالغ  ۱۱ میلیارد ریال احداث شده است و ۳۸۸۸ نفر تحت پوشش این مرکز است.

وی با اشاره به پروژه دیگر قابل افتتاح در این ایام، گفت: مرکز فوریت‌های پزشکی که قبلا به صورت کانتکس بود با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۱۲۵ متر مربع افتتاح خواهد شد که با افتتاح این مرکز فوریت، ۳۲ هزار نفر از نظر خدمات فوریت‌های پزشکی تحت پوشش منطقه قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا