۷ فقره تصادف در جاده‌های زنجان ۸ مصدوم بر جای گذاشت

راهنمای جامع استان زنجان

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از ایسنا،

سرهنگ مهدی میناخانی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح تصادفات به وقوع پیوسته روز گذشته، اظهار کرد: در محور قیدار واژگونی یک دستگاه پراید و برخورد یک دستگاه پژو با موتور ۲ مصدوم، اتوبان زنجان – قزوین واژگونی یک دستگاه کیا سراتو یک مصدوم، محور ارمغانخانه برخورد یک دستگاه پراید با عابر پیاده یک مصدوم، محور طارم برخورد یک موتور با یک دستگاه ال‌نود ۲ مصدوم، محور بیجار برخورد دو دستگاه پراید یک مصدوم، محور ابهر واژگونی یک دستگاه پژو یک مصدوم بر جای گذاشت.

وی با اشاره به علت این تصادفات، ادامه داد: تجاوز به چپ، تخطی از سرعت مجاز و توجه نکردن رو به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی علت وقوع این حوادث بوده است.

میناخانی افزود: رانندگان سفر خود را همسو با زمان خستگی و خواب‌آلودگی نکنند و پس از هر ۲ ساعت رانندگی استراحت کافی را مدنظر داشته باشند.

جانشین رئیس پلیس‌راه استان زنجان با بیان اینکه شاهد عظیمت زائران به کربلا هستیم، خاطرنشان کرد: حجم تردد در جاده‎‌ها افزایش پیدا کرده و با گذشت زمان نیز رو به رشد است. در حال حاضر حجم تردد در آزادراه‌های زنجان – تبریز، زنجان – قزوین و محور زنجان – میانه نیمه‌سنگین گزارش شده است.

وی اظهار کرد: رانندگان بیش از پیش به قوانین راهنمایی و رانندگی پایبند باشند تا شاهد حوادث تلخی نباشیم، خصوصاً در مسیر بازگشت و با وجود خستگی به طور ویژه قوانین را رعایت کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا