۹۶ آتش نشان عزاداری‌های بزرگ زنجان را پوشش می دهند

به گزارش راهنمای جامع استان زنجان به نقل از ایرنا،

مجید امیرفضلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از نخستین شب ماه محرم نیروهای آتش‌نشانی زنجان در آماده باش هستند و این آماده‌باش تا شب ۱۲ محرم ادامه خواهد داشت.

این مسوول با اشاره به آماده‌باش نیروهای آتش‌نشانی در چهار روز برگزاری عزاداری‌های بزرگ این استان اضافه  کرد:  در مجموع تعداد آتش نشانان یاد شده در قالب اکیپ‌های خودرویی و موتوری در آماده‌باش خواهند بود.

وی با اشاره به شست‌وشوی گنبد و گلدسته حسینیه اعظم زنجان نیز گفت: همچنین قبل از این عزاداری‌ها ۱۰ مورد پایش ایمنی از مکان‌های هدف انجام شد.

امیر فضلی افزود: در این شب‌های محرم  در نقاط پرتردد شهر، اکیپ‌هایی از نیروهای آتش نشانی به طور مستمر به گشت‌زنی پرداخته و اوضاع ایمنی شهر را تحت کنترل قرار می‌دهند، ضمن آنکه در روزهای پایانی نیز آتش نشانان در مقابل اماکن مذهبی پرتردد مستقر خواهند بود.

وی از شهروندان درخواست کرد که در صورت حضور در اماکن مذهبی و شرکت در مراسم سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) با مسوولان اماکن مذهبی و نیروهای امدادی به ویژه آتش‌نشانان همکاری داشته باشند و در صورت بروز هرگونه حادثه، خونسردی خود را حفظ کرده و همزمان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تماس بگیرند.

 ۹۶ آتش نشان عزاداری‌های بزرگ زنجان را پوشش می دهند

راهنمای جامع استان زنجان

منبع : ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا