فهرست فعالیت مشاغل مجاز وغیر مجاز در زنجان / نقشه محدودیت‌های ترافیکی در زنجان

اعلام فهرست فعالیت مشاغل مجاز وغیر مجاز در زنجان

بر اساس این مصوبه لیست اصنافی که با رعایت محدودیت های اعلامی می توانند فعالیت خود را در سطح استان از امروز بیست و سوم فروردین آغاز کنند اعلام و مشخص شد .

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بر اساس این مصوبه مشاغلی مانند فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای غیر ّFMCGT ، پاساژ و مجتمع تجاری و بازارهای مرکزی مسقف ، آرایشگاه و سالن زیبایی ، آموزشگاه رانندگی ، رستوران ، اغذیه فروشی ، طباخی و فست فود ، گرمابه ، سونا و ماساژ ، مراکز بازی و تفریحی ، کیم نت ، باشگاه های ورزشی و بدنسازی ، تالار پذیرایی و سالن مراسم ، قهوه خانه ،چایخانه و تریا پر خطر محسوب شده و تا اطلاع ثانوی مجاز به فعالیت نیستند.
سرهنگ درستی افزود : بر این اساس این مصوبه مشاغلی مانند دفاتر پیشخوان ، دفاتر پلیس +۱۰ ، دفاتر الکترونیک قوه قضائیه ، دفاتر ثبت اسناد رسمی ، دفاتر الکترونیک شهری ، صرافی ها ، بانک ها ، هتل ها ، پایان های بین شهری و ایستگاههای راه اهن و فرودگاه می توانند به فعالیت خود با رعایت موارد اعلامی ادامه دهند.
وی همچنین از همکاری اصناف استان، در طرح فاصله گذاری اجتماعی قدردانی و بر رعایت نکات بهداشتی در پیشگیری از گسترش ویروس کرونا تاکید کرد.

اجرای طرح زوج و فرد تردد در زنجان

سرهنگ علی اصغر شیر محمدی اظهار کرد: به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با ویروس کرونا محدودیت های زوج و فرد در نقاط پرتردد شهرستان زنجان از بیست و چهارم فروردین اجرا خواهد شد .

وی افزود: بر این اساس صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعد از ظهر ها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ این محدودیت ها در سطح شهرستان زنجان اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح در ساعات ۹ صبح تا یک ظهر و از ۴ بعداز ظهر تا ۹ شب اجرا می شود گفت:رقم آخر پلاک ملاک این طرح می باشد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان افزود:پلاک های فرد در روزهای فرد و پلاک های زوج در روزهای زوج حق تردد دارند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اعلام اینکه این محدودیت ها با هدف کاهش رفت آمد در سطح شهرستان زنجان اجرا می شود، تصریح کرد: محدودیت ها در سطح شهرستان زنجان در خیابان کمر بندی جنوبی از خیابان فردوسی، خیابان امام، تقاطع امیر کبیر، بلوار کشاورز، میدان آزادی، خیابان شهدا، تقاطع سعدی، سعدی شمالی و خیابان سعدی، بلوار چمران میدان قائم، کوچه مشکی خیابان شیخ فضل الله نوری و خیابان جمهوری اعمال خواهد شد.

سرهنگ شیر محمدی تاکید کرد: خودرو های امدادی، نظامی، انتظامی، دولتی، عمومی و تاکسی ها از شمول این طرح مستثنی هستند.  ورود غیر مجاز در ساعات اعلامی به محدوده طرح تخلف محسوب و اعمال قانون خواهند شد.

این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد: حتی در ساعات و روز های مجاز به تردد در محدوده طرح جزء در شرایط خاص و برای انجام امور ضروری از منزل خارج نشوند و در خانه بمانند.

طرح ترافیک زوج و فرد زنجان
طرح ترافیک زوج و فرد زنجان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا